Fantazi Kutuda Çikolata

  • Ürün Kodu: PSF
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Mevcut Seçenekler:

Fantazi Kutuda Çikolata

  • Kutu firma logosuna özgün olarak hazırlanmaktadır.
  • Kutu ofset baskı veya fantezi kutu kapak üzeri varak baskı tekniğiyle yapılmaktadır.  
  • Kutu 30 x 21 x 3 cm ölçüsündedir
  • Kutu içerisinde 750 gr. Elit spesiyal çikolata bulunmaktadır.
  • Kutu kendinden kurdelelidir. Müşterinizin Kalbini Fethetmenin En Spesiyal Hali!..


'Fuarlarda, açılışlarda , bayramlarda, özel günlerde, müşteri ziyaretlerinde firmanızın tanıtımını yapmanın en kalıcı yolu'..Promosyonun Ölçüsü165 x 165 x 30 mm     Promosyonun Gramajı


182 Gr

Promosyonun MalzemesiKarton Kutu + Spesiyal ÇikolataKutu İçindeki Ürün Adedi veya Gramajı 


182 Gram Elit Spesiyal Çikolata

Ambalaj Baskı BilgisiÖzel Üretim Altın veya Gümüş BaskıDiğer Özellikleriİstenen Renkte Kurdele Uygulanabilir.


İsme Özel Uygulama Yapılabilir.Garanti  BilgisiOda Sıcaklığında Muhafaza Edildiğinde Çikolata Raf Ömrü 6 Aydır.Promosyon Üretim BilgisiSiparişiniz Tamamlandıktan Sonra Eklediğiniz Görsel Hazırlanıp Onayınıza Sunulmaktadır.


Grafiğiniz Onaylandıktan Sonra Promosyonun Üretim Süresi 7 İş Günüdür.Teslimat BilgisiPromosyon Kolide Teslim Edilmektedir.


İstanbul İçi Teslimatlar Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.


Diğer İllere Teslimatlar Müşterinin Tercihine Göre Kargo, Otobüs ve Gemi ve Diğer Alternatif Ulaşım Kanallarıyla Sağlanmaktadır.Gönderim Süresi Ulaşımı Gerçekleştiren Şirketin Anlaşmalı Mesafe Sözleşmesine Uygun Olarak Gerçekleştirilmektedir.


Siparişleriniz, ön sipariş bedeli alındıktan sonra, işleme alınır. İşleme alınan ürünlerle ilgili grafik çalışması yapılır ve maille onayınıza sunulur. 

Onayınız alındıktan sonra üretime geçilerek teslim süresi kapsamı içerisinde tamamlanır. İstanbul içi 500 TL ve üzeri siparişlerde teslimat kurumumuzca yapılmaktadır. Şehir dışı teslimatlar müşterinin opsiyonunda müşteri ödemeli olarak otobüs, kargo, uçak ve gemi  seçenekleriyle gönderilmektedir.

Etiketler: logolu çikolata, logolu madlen çikolata, kurumsal çikolata, kurumsal hediye çikolata, hediyelik çikolata, promosyon çikolata, baskılı çikolata, firmalara özel çikolata, fuarlara özel çikolata, marka baskılı çikolata, mesaj çikolata, resimli çikolata