Karton Kutuda 72 Adet Logolu Çikolata

  • Ürün Kodu: PMK72
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Mevcut Seçenekler:

Karton Kutuda 72 Adet Logolu Çikolata

  • Karton kutu firma logosuna özgün olarak hazırlanmaktadır.
  • Kutu kapak üzeri, yanları ve arkası  logo giydirme alanları olarak kullanılmaktadır. 
  • 500 adede kadar dijital baskı 500 adet ve üzeri siparişlerde ofset baskı tekniği uygulanmaktadır. 
  • Kutu 31 x 23 x 3,5 cm ölçüsündedir.
  • Kutu içerisinde 72 adet Elit logolu madlen çikolata bulunmaktadır. Sütlü ve bitter seçenekleri mevcuttur.
  • Çikolata sargı kağıdı ofset baskı olarak uygulanmaktadır. 
  • Kutu üzeri kurumsal renkte kurdele ile süslenmektedir. Müşterinizin Kalbini Fethetmenin En Tatlı Hali!..


'Fuarlarda, açılışlarda , bayramlarda, özel günlerde, müşteri ziyaretlerinde firmanızın tanıtımını yapmanın en kalıcı yolu'..Promosyonun Ölçüsü310 x 230 x 35 mm     Promosyonun Gramajı


750 Gr

Promosyonun MalzemesiKarton Kutu + Logolu ÇikolataKutu İçindeki Ürün Adedi veya Gramajı 


72 Adet Elit Madlen Çikolata

Ambalaj Baskı BilgisiBeyaz Kutu Üzeri Full Renk Dijital BaskıDiğer ÖzellikleriSütlü veya Bitter Seçeneği İle Sunulmaktadır.


İstenen Renkte Kurdele UygulanabilirGaranti  BilgisiOda Sıcaklığında Muhafaza Edildiğinde Çikolata Raf Ömrü 6 Aydır.Promosyon Üretim BilgisiSiparişiniz Tamamlandıktan Sonra Eklediğiniz Görsel Hazırlanıp Onayınıza Sunulmaktadır.


Grafiğiniz Onaylandıktan Sonra Promosyonun Üretim Süresi 7 İş Günüdür.Teslimat BilgisiPromosyon Kolide Teslim Edilmektedir.


İstanbul İçi Teslimatlar Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.


Diğer İllere Teslimatlar Müşterinin Tercihine Göre Kargo, Otobüs ve Gemi ve Diğer Alternatif Ulaşım Kanallarıyla Sağlanmaktadır.Gönderim Süresi Ulaşımı Gerçekleştiren Şirketin Anlaşmalı Mesafe Sözleşmesine Uygun Olarak Gerçekleştirilmektedir.AçıklamaYüksek Adetli Siparişleriniz İçin Matbaa Baskılı Kutuda Logolu Çikolataları İnceleyiniz. Daha Hesaplı Promosyonlardır


Siparişleriniz, ön sipariş bedeli alındıktan sonra, işleme alınır. İşleme alınan ürünlerle ilgili grafik çalışması yapılır ve maille onayınıza sunulur. 

Onayınız alındıktan sonra üretime geçilerek teslim süresi kapsamı içerisinde tamamlanır. İstanbul içi 500 TL ve üzeri siparişlerde teslimat kurumumuzca yapılmaktadır. Şehir dışı teslimatlar müşterinin opsiyonunda müşteri ödemeli olarak otobüs, kargo, uçak ve gemi  seçenekleriyle gönderilmektedir.

Etiketler: logolu çikolata, logolu madlen çikolata, kurumsal çikolata, kurumsal hediye çikolata, promosyon çikolata, baskılı çikolata, firmalara özel çikolata, fuarlara özel çikolata, marka baskılı çikolata, mesaj çikolata, resimli çikolata