Logolu Draje

  • Ürün Kodu: PDKP
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Mevcut Seçenekler:

Draje

Müşterinizin Kalbini Fethetmenin En Draje Hali!..


'Fuarlarda, açılışlarda , bayramlarda, özel günlerde, müşteri ziyaretlerinde firmanızın tanıtımını yapmanın en kalıcı yolu'..Promosyonun Ölçüsü70 x 130 x 130 mm     Promosyonun Gramajı


60 Gr

Promosyonun MalzemesiKarton Kutu + Draje ÇikolataKutu İçindeki Ürün Adedi veya Gramajı 


60 Gram Elit Draje Çikolata

Ambalaj Baskı BilgisiFull Renk Ofset BaskıGaranti  BilgisiOda Sıcaklığında Muhafaza Edildiğinde Çikolata Raf Ömrü 6 Aydır.Promosyon Üretim BilgisiSiparişiniz Tamamlandıktan Sonra Eklediğiniz Görsel Hazırlanıp Onayınıza Sunulmaktadır.


Grafiğiniz Onaylandıktan Sonra Promosyonun Üretim Süresi 7 İş Günüdür.Teslimat BilgisiPromosyon Kolide Teslim Edilmektedir.


İstanbul İçi Teslimatlar Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.


Diğer İllere Teslimatlar Müşterinin Tercihine Göre Kargo, Otobüs ve Gemi ve Diğer Alternatif Ulaşım Kanallarıyla Sağlanmaktadır.Gönderim Süresi Ulaşımı Gerçekleştiren Şirketin Anlaşmalı Mesafe Sözleşmesine Uygun Olarak Gerçekleştirilmektedir.


Siparişleriniz, ön sipariş bedeli alındıktan sonra, işleme alınır. İşleme alınan ürünlerle ilgili grafik çalışması yapılır ve maille onayınıza sunulur. 

Onayınız alındıktan sonra üretime geçilerek teslim süresi kapsamı içerisinde tamamlanır. İstanbul içi 500 TL ve üzeri siparişlerde teslimat kurumumuzca yapılmaktadır. Şehir dışı teslimatlar müşterinin opsiyonunda müşteri ödemeli olarak otobüs, kargo, uçak ve gemi  seçenekleriyle gönderilmektedir.

Etiketler: logolu draje, logolu sdraje, kurumsal draje, kurumsal hediye draje, promosyon draje, baskılı draje, firmalara özel draje, fuarlara özel draje, marka baskılı draje