Metal Kutuda Spesiyal Çikolata

  • Ürün Kodu: PSM
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Metal Kutuda Spesiyal ÇikolataMüşterinizin Kalbini Fethetmenin En Spesiyal Hali!..


'Fuarlarda, açılışlarda , bayramlarda, özel günlerde, müşteri ziyaretlerinde firmanızın tanıtımını yapmanın en kalıcı yolu'..Promosyonun Ölçüsü155 x 155 x 40 mm     Promosyonun Gramajı


225 Gr

Promosyonun MalzemesiMetal Kutu + Spesiyal ÇikolataKutu İçindeki Ürün Adedi veya Gramajı 


255 Gram Elit Spesiyal Çikolata

Ambalaj Baskı BilgisiMetal Kutu Üzeri Full Renk Serigrafi BaskıDiğer Özellikleriİsme Özel Uygulama Yapılabilir.


İstenen Renkte Kurdele UygulanabilirGaranti  BilgisiOda Sıcaklığında Muhafaza Edildiğinde Çikolata Raf Ömrü 6 Aydır.Promosyon Üretim BilgisiSiparişiniz Tamamlandıktan Sonra Eklediğiniz Görsel Hazırlanıp Onayınıza Sunulmaktadır.


Grafiğiniz Onaylandıktan Sonra Promosyonun Üretim Süresi 7 İş Günüdür.Teslimat BilgisiPromosyon Kolide Teslim Edilmektedir.


İstanbul İçi Teslimatlar Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.


Diğer İllere Teslimatlar Müşterinin Tercihine Göre Kargo, Otobüs ve Gemi ve Diğer Alternatif Ulaşım Kanallarıyla Sağlanmaktadır.Gönderim Süresi Ulaşımı Gerçekleştiren Şirketin Anlaşmalı Mesafe Sözleşmesine Uygun Olarak Gerçekleştirilmektedir.


Siparişleriniz, ön sipariş bedeli alındıktan sonra, işleme alınır. İşleme alınan ürünlerle ilgili grafik çalışması yapılır ve maille onayınıza sunulur. 

Onayınız alındıktan sonra üretime geçilerek teslim süresi kapsamı içerisinde tamamlanır. İstanbul içi 500 TL ve üzeri siparişlerde teslimat kurumumuzca yapılmaktadır. Şehir dışı teslimatlar müşterinin opsiyonunda müşteri ödemeli olarak otobüs, kargo, uçak ve gemi  seçenekleriyle gönderilmektedir.

Etiketler: logolu çikolata, logolu spesial çikolata, kurumsal çikolata, kurumsal hediye çikolata, promosyon çikolata, kurumsal promosyon, kurumsal hediye, baskılı çikolata, firmalara özel çikolata, fuarlara özel çikolata, marka baskılı çikolata, mesaj çikolata, resimli çikolata