Sevgiler Günü Çikolatası

  • Ürün Kodu: PKA2
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Mevcut Seçenekler:

Sevgiler Günü Çikolatası

  • Kalpli asetat kutu  içerisinde 2 adet Elit kalpli yaldızlı spesiyal çikolata bulunmaktadır.
  • Kırmızı, gold, gümüş yaldız seçenekleri mevcuttur. 
  • Kutu 6 x 5,5 x 5 cm ölçüsündedir.


Müşterinizin Kalbini Fethetmenin En Kalıcı Hali!..


'Fuarlarda, açılışlarda , bayramlarda, özel günlerde, müşteri ziyaretlerinde firmanızın tanıtımını yapmanın en kalpli yolu'..Promosyonun Ölçüsü60 x 55 x 50 mm     Promosyonun Gramajı


30 Gr

Promosyonun MalzemesiAsetat Kutu + Kalpli ÇikolataKutu İçindeki Ürün Adedi veya Gramajı 


Adet Elit Madlen Çikolata

Ambalaj Baskı BilgisiŞeffaf Asetat Üzeri Etiket BaskıGaranti  BilgisiOda Sıcaklığında Muhafaza Edildiğinde Çikolata Raf Ömrü 6 Aydır.Promosyon Üretim BilgisiSiparişiniz Tamamlandıktan Sonra Eklediğiniz Görsel Hazırlanıp Onayınıza Sunulmaktadır.


Grafiğiniz Onaylandıktan Sonra Promosyonun Üretim Süresi 5 İş Günüdür.Teslimat BilgisiPromosyon Kolide Teslim Edilmektedir.


İstanbul İçi Teslimatlar Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.


Diğer İllere Teslimatlar Müşterinin Tercihine Göre Kargo, Otobüs ve Gemi ve Diğer Alternatif Ulaşım Kanallarıyla Sağlanmaktadır.Gönderim Süresi Ulaşımı Gerçekleştiren Şirketin Anlaşmalı Mesafe Sözleşmesine Uygun Olarak Gerçekleştirilmektedir.


Siparişleriniz, ön sipariş bedeli alındıktan sonra, işleme alınır. İşleme alınan ürünlerle ilgili grafik çalışması yapılır ve maille onayınıza sunulur. 

Onayınız alındıktan sonra üretime geçilerek teslim süresi kapsamı içerisinde tamamlanır. İstanbul içi 500 TL ve üzeri siparişlerde teslimat kurumumuzca yapılmaktadır. Şehir dışı teslimatlar müşterinin opsiyonunda müşteri ödemeli olarak otobüs, kargo, uçak ve gemi  seçenekleriyle gönderilmektedir.

Etiketler: logolu çikolata, logolu madlen çikolata, kurumsal çikolata, kurumsal hediye çikolata, promosyon çikolata, kurumsal promosyon, kurumsal hediye, baskılı çikolata, firmalara özel çikolata, fuarlara özel çikolata, marka baskılı çikolata, mesaj çikolata, resimli çikolata