İş ortaklarımız

Güvenilir ve Sürdürülebilir Tedarik Zinciri
Promosyon Aşçısı olarak sunduğumuz promosyonlarda ki yiyecek ve içeceklerin tamamını ulusal ve uluslararası gıda üretimi yapan tedarikçiler aracılığıyla elde etmekteyiz.Kuruluş olarak hiçbir gıda üretimi yapmamaktayız.Müşterilerimize en kaliteli, güvenilir, sağlıklı ürünleri, uygun fiyatlar ile sunmak, bütçelerine destek olmak istiyoruz. Bu sebeple, tedarikçilerimizi seçerken güvenilir, sürdürülebilir, uluslararası gıda standartlarında üretim yapan kuruluşlar olmasına dikkat ediyoruz.Yerel üreticilerle çalışmayı tercih ettiğimiz durumlarda, ürün güvenliği, iş güvenliği, iş etiği ve ticari standartlar alanlarında denetimler gerçekleştiriyoruz. Yöresel ürünlerde yerel üreticileri destekliyor ve gelişimlerine katkı sağlıyoruz.Etik ticareti önemsiyoruz. Bu kapsamada tedarikçilerimizle iş etiği çerçevesinde uzun soluklu ilişkiler kurmaya gayret ediyoruz.Tedarikçilerimizden mevzuatlar ve uyulması gereken yasal prosedürler konusunda sahip oldukları belgeleri talep ediyor, müşterilerimizle paylaşıyoruz.

VALONİA
Pelit Çikolata ve Gıda San. AS 1957 yılında İstanbul'da kuruldu - TURKIYE, 36 mağazası ile önde gelen pastane ve çikolata zincirlerinden biri haline geldi.2004 yılında şirket çikolata üretim teknolojisini ve yeniliklerini geliştirmek için orijinal markası VALONIA'yı hayata geçirdi. Çikolatalar en son İsviçre teknolojisi ile üretilmektedir.
VALONİA
Pelit Çikolata ve Gıda San. AS 1957 yılında İstanbul'da kuruldu - TURKIYE, 36 mağazası ile önde gelen pastane ve çikolata zincirlerinden biri haline geldi.2004 yılında şirket çikolata üretim teknolojisini ve yeniliklerini geliştirmek için orijinal markası VALONIA'yı hayata geçirdi. Çikolatalar en son İsviçre teknolojisi ile üretilmektedir.
MELODİ ÇİKOLATA
1957 yılında temelleri Kemal Taşar tarafından Samsun’da atılmıştır. Çikolatacılık mesleği ile ilk kez babasının Samsun’daki çikolata ve şekerleme dükkânında tanışan Kemal Taşar, 1968 yılında geldiği İstanbul’da Melodi adı ile üretime başlamıştır.
ŞORAY ŞEKERLEME
Firmamız sektöründe ürün çeşitlerini ve müşteri portföyünü her geçen gün artırmaktadır, şuan Konya Organize Sanayi bölgesinde toplam 20.000 m² alanda üretim yapmaktadır. 
TARİŞ İNCİR
12.000 ton incir kuru incir depolama ve 15.000 ton kuru incir üretim kapasitesine sahip olan İncir İşleme ve Depolama Tesisi’nde, TS-EN ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, TS-EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, Helal, Kosher ve BRC Sertifikalarının güvencesi altında özenle işlenen kuru incir ürünlerinin, Türkiye’nin tüm bölgelerine ve dünya çapında 30’dan fazla ülkeye satışı yapılmaktadır.
KOSKA
1974’de Topkapı’da kurulan fabrikada helvanın yanısıra lokum, reçel ve koz helva üretimi yapıyor. 1983 yılında Mümtaz ve Nevzat Dindar kardeşler Merter’de inşa edilen modern tesislere taşınarak KOSKA HELVACISI MERTER adıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.
MARMARA LOKUM
>1989 yılında imalathanesini İstanbul’a taşıyan ve İstanbul’da turistlerin en uğrak mekanı olan 400 yıllık tarihi Mısır Çarşısında bir mağaza açan Marmara lokum geleneksel yöntemlerle üretim yaptığı aylık 180 ton kapasiteli imalathanesi ile otuzdan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
MALATYA PAZARI
Kuruyemişte kalite geleneği… 1870’li yıllarda Malatya’da başlayarak, İstanbul Mısır Çarşısında temelleri atılan, kaliteden ödün vermeyen Malatya Pazarı geleneği; günümüzde de modern tesislerinde üretilen seçkin ürünleri ile devam ettirilmektedir.
MEHMET EFENDİ
1871 yılından bu yana, kahve üretimine bir sanat gibi yaklaşan Kurukahveci Mehmet Efendi; bu zanaatı beraberindeki ustalık, bilgi, tecrübe ve inceliklerle babadan oğula ustadan çırağa aktarmaya devam ediyor.