Logolu Bonbon Şeker

  • Ürün Kodu:
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Mevcut Seçenekler:

Logolu Bonbon Şeker

  • Bonbon şekerlerin ağırlığı 3.5 gramdır.
  • Şeker ambalajları isteğe bağlı olarak opak  beyaz veya metalize ambalajlar ile sarılmaktadır.
  • Bonbon şekerler elma, çilek, limon, portakal, ahududu, nane,sütlü ve karamel aroma seçenekleri ile sunulmaktadır.
  • Şekerler tesislerimizde el değmeden sarılmaktadır.
Müşterinizin Kalbini Fethetmenin En Bonbon Hali!..


'Fuarlarda, açılışlarda , bayramlarda, özel günlerde, müşteri ziyaretlerinde firmanızın tanıtımını yapmanın en kalıcı yolu'..Şeker ÇeşidiMeyve Aromalı ve Naneli Seçenekleri ile Sunulmaktadır.Promosyonun Gramajı


3.2 Gr

Promosyonun MalzemesiBonbon Şeker + Opak veya Metalize Ambalaj Ambalaj Baskı BilgisiOpak veya Metalize Ambalaja 4 Renk Baskı uygulanabilir.AçıklamaLogo Klişe Başına 40 TLGaranti  BilgisiOda Sıcaklığında Muhafaza Edildiğinde Raf Ömrü 1 Yıldır.Promosyon Üretim BilgisiSiparişiniz Tamamlandıktan Sonra Eklediğiniz Görsel Hazırlanıp Onayınıza Sunulmaktadır.


Grafiğiniz Onaylandıktan Sonra Promosyonun Üretim Süresi 5 İş Günüdür.Teslimat BilgisiPromosyon Kolide Teslim Edilmektedir.


İstanbul İçi Teslimatlar Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.


Diğer İllere Teslimatlar Müşterinin Tercihine Göre Kargo, Otobüs ve Gemi ve Diğer Alternatif Ulaşım Kanallarıyla Sağlanmaktadır.Gönderim Süresi Ulaşımı Gerçekleştiren Şirketin Anlaşmalı Mesafe Sözleşmesine Uygun Olarak Gerçekleştirilmektedir.


Siparişleriniz, ön sipariş bedeli alındıktan sonra, işleme alınır. İşleme alınan ürünlerle ilgili grafik çalışması yapılır ve maille onayınıza sunulur. 

Onayınız alındıktan sonra üretime geçilerek teslim süresi kapsamı içerisinde tamamlanır. İstanbul içi 500 TL ve üzeri siparişlerde teslimat kurumumuzca yapılmaktadır. Şehir dışı teslimatlar müşterinin opsiyonunda müşteri ödemeli olarak otobüs, kargo, uçak ve gemi  seçenekleriyle gönderilmektedir.

Etiketler: şeker, bonbon şeker, logolu şeker, logolu bonbon şeker, kurumsal şeker, kurumsal hediye şeker, hediyeik şeke, rpromosyon şeker, baskılı şeker, firmalara özel şeker, fuarlara özel şeker, marka baskılı şeker, asetat kutuda şeker