Jelatin Ambalajda Bonbon Şeker

  • Ürün Kodu: PŞJA
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Mevcut Seçenekler:

Jelatin Ambalajda Bonbon Şeker

  • Jelatin ambalaj firma logosuna özgün olarak hazırlanmaktadır.
  • Jelatin poşet üzeri etiket giydirme yapılmaktadır. 
  • Kutu 10x22 cm ölçüsündedir.
  • Kutu içerisinde 105 gr. logolu bonbon şeker bulunmaktadır.
  • Bonbon şekerler elma, çilek, limon, portakal, ahududu, nane,sütlü ve karamel aroma seçenekleri ile sunulmaktadır.
  • Şeker ambalajları isteğe bağlı olarak opak  beyaz veya metalize ambalajlar ile sarılmaktadır.
  • Şekerler tesisimizde el değmeden sarılmaktadır.
Müşterinizin Kalbini Fethetmenin En Bonbon Hali!..


'Fuarlarda, açılışlarda , bayramlarda, özel günlerde, müşteri ziyaretlerinde firmanızın tanıtımını yapmanın en kalıcı yolu'..Şeker ÇeşidiMeyve Aromalı ve Naneli Seçenekleri ile Sunulmaktadır.Kutu İçindeki Şeker Adedi & Gramajı 10 AdetPromosyonun Gramajı


35 Gr

Promosyon Ölçüsü


130 x 65mm

Promosyonun MalzemesiLogolu Bonbon Şeker + Asetat KutuAmbalaj Baskı BilgisiAsetat Kutu Üzeri Şeffaf Etiket Baskısı + Şekerlere Opak veya Metalize Ambalaja 4 Renk Baskı UygulanabilirAçıklamaLogo Klişe Başına 40 TL


Kurumsal Renklerinize Göre İstenilen Renkte Kurdele Uygulanabilir.Garanti  BilgisiOda Sıcaklığında Muhafaza Edildiğinde Raf Ömrü 1 Yıldır.Promosyon Üretim BilgisiSiparişiniz Tamamlandıktan Sonra Eklediğiniz Görsel Hazırlanıp Onayınıza Sunulmaktadır.


Grafiğiniz Onaylandıktan Sonra Promosyonun Üretim Süresi 5 İş Günüdür.Teslimat BilgisiPromosyon Kolide Teslim Edilmektedir.


İstanbul İçi Teslimatlar Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.


Diğer İllere Teslimatlar Müşterinin Tercihine Göre Kargo, Otobüs ve Gemi ve Diğer Alternatif Ulaşım Kanallarıyla Sağlanmaktadır.Gönderim Süresi Ulaşımı Gerçekleştiren Şirketin Anlaşmalı Mesafe Sözleşmesine Uygun Olarak Gerçekleştirilmektedir.


Siparişleriniz, ön sipariş bedeli alındıktan sonra, işleme alınır. İşleme alınan ürünlerle ilgili grafik çalışması yapılır ve maille onayınıza sunulur. 

Onayınız alındıktan sonra üretime geçilerek teslim süresi kapsamı içerisinde tamamlanır. İstanbul içi 500 TL ve üzeri siparişlerde teslimat kurumumuzca yapılmaktadır. Şehir dışı teslimatlar müşterinin opsiyonunda müşteri ödemeli olarak otobüs, kargo, uçak ve gemi  seçenekleriyle gönderilmektedir.

Etiketler: şeker, bonbon şeker, logolu şeker, logolu bonbon şeker, kurumsal şeker, kurumsal hediye şeker, hediyeik şeke, rpromosyon şeker, baskılı şeker, firmalara özel şeker, fuarlara özel şeker, marka baskılı şeker, asetat kutuda şeker